برند هفته

جواهرات پریسا دیزاین از سرزمین سنگ های طبیعی

برند پریسا دیزاین فعالیت خود از سال ۲۰۱۲ آغاز کرد۔ این برند از نقره و طلا و سنگ ھای طبیعی استفاده می کند۔ پریسا موسس این برند، متولد تھران و فارغ تحصیل از دانشگاه آزاد تھران در رشته زیست شناسی عمومی در خانواده ھنر دوست، فعالیت خود را در زمینه نقاشی ادامه داد و برای تکمیل کردن علاقه خود به هندوستانسر زمین سنگ ھای طبیعی رفت۔ در این مدت ۱۰ ساله موفق به کسب ۴ فوق لیسانس در رشته ھای، علوم بھداشت، فلسفه، علوم اجتمایی و اقتصاد شد۔ در این مدت دوره ھای جواھر سازی و سنگ شناسی را گڈراند و ھم اکنون به مدت ۶ سال ھست که در کمپانی جواھر سازی کریستال ارث مدیریت طراحی و ساخت را بر عھده دارد و در نمایشگاه ھای بین المللی زیادی شرکت نمود۔

جواھرات پریسا از سال ۲۰۱۲ در آمریکا، کانادا، هندوستان به فروش می رسند، و فعالیت خود در اروپا از سال ۲۰۱۶ نیز آغاز کرده۔ کریستال والتس، یکی از بزرگترین فروشندگان آنلاین جواھرات نقره و سنگ در دنیا می باشد و موسس این برند هنری منسون، نویسنده کتاب سنگ شناسی ،دیزاین ھای ۵ طراح را به فروش میرساند و یکی از آنھا برند پریسا دیزاین میباشد۔
پریسا نه تنھا مقداری از درامد خود را صرف خیریه ھا می کند، بلکه طراح شخصی افرادی سرشناس مٹل، شولا نقاش ایتالیایی، جانیس مورتلاک و بت وینزر عکاس آفریقای جنوبی و انگلیسی ، ماریا پائولت و جنی اوردارد ورزشکاران اسپانیایی و کانادایی، مونا شاه مدیر کمپانی اکستریم در ھندوستان می باشد۔

کمپانی ساخت پریس دیزاین در هندوستان واقع است، طراحی جواھرات را خود پریسا انجام می دھد و نزدیک به ۳۰۰۰ قطعه در ماه در این مرکز تولید می شود۔ دیزاین ھا آمیختگی بین ھنر شرق و غرب ھستند۔ مشخصه اصلی جواھرات پریسا استفاده از سنگ ھای طبیعی است۔ از نظر وی ھرکدام از سنگھا، زیبایی و داستانی برای گفتن دارند۔ قسمتی از وقت پریسا صرف تراش و طراحی این سنگ ھا می شود۔
پریسا با برندھای دیگر مثل آتلیه ھینا از اسپانیا و برند لباس بلک فیت که موسس آن پانته آ خواهر وی می باشد ھم کاری داشته و چندین پروژه و شو در ھندوستان و ایران داشته اند۔
پریسا بر این باور ھست که ھر انسان به اندازه ھر جواھر زیبایی خاص خود را دارد و سعی می کند جواھری با قیمت مناسب و سلیقه مختلف طراحی کند که بر زیبایی مان بیافزاید.

از فروشگاه جواهرات پریسا دیزاین دیدن کنید!

شما هم با هونریا یک فروشگاه رایگان بسازید!

مقاله‌های مرتبط:

نوشته قبلی نوشته بعدی

شاید بخواید این مقالات هم بخونید

بدون دیدگاه

یک دیدگاه ارسال کنید

می‌خوام فروشگاه شخصی داشته باشم!

اگه محصولی برای فروش دارید، صنایع دستی، پوشاک، دست‌سازهای هنری و حتی ابزار آلات! فرقی نمی‌کنه...

با سرویس هونریا می‌تونید برای خودتون یه فروشگاه کاملا رایگان و بدون تبلیغ با امکان مدیریت سفارش‌ها و کاملا تحت کنترل خودتون داشته باشید. ساخت فروشگاه هیچ هزینه‌ای نداره و در کمتر از دو دقیقه می‌تونید اولین محصول رو اضافه کنید و برای فروش بگذارید.

بریم برای ساخت فروشگاه شخصی با هونریا!