سوالات متداول

هونریا یک سرویس فروشگاه ساز اینترنتی است که با هدف کمک به رشد برند ها و خرده فروشی های مستقل راه اندازی شده است. تمامی فرآیند راه اندازی فروشگاه اینترنتی از سوی هونریا صورت می گیرد و کاربر فقط کافی است آن را شخصی سازی نماید که منظور از شخصی سازی ثبت محصولات و اطلاعات مربوط به فروشگاه خود است . لازم به ذکر است پس از مشترک شدن در سرویس فروشگاه ساز ، هزینه دیگری از کاربر دریافت نمی شود.

فروشگاه ساز پلتفرمیست تحت وب که به شما امکان راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را بدون داشتن دانش برنامه نویسی میدهد، قالب های سایت از پیش طراحی شده‌ است. طرحی را انتخاب کنید، تصاویر خود را آپلود کنید، متن و محتوای خود را ویرایش کنید و تنها با چند کلیک، شما می توانید فورشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید.

اشتراک در هونریا رایگان است و و شما میتوانید بدون هیچ محدودیتی از تمام امکانات استفاده کنیدخدماتی همچون ثبت دامنه اختصاصی، طراحی اپلیکیشن و عکاسی صنعتی هزینه در بردارد. هونریا درصدی بابت فروش محصولات از شما نمی‌گیرد. برای اطلاع از نرخ خدمات به مارکت هونریا مراجعه  کنید.

اول از همه ثبت نام کنید. به صفحه ی اول هونریا مراجعه کنید.(Hooneria.com) در این بخش آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید. یک رمز برای ورود به حساب کاربری خود در هونریا انتخاب کنید.

در قدم بعدی عنوان فروشگاه آنلاین خود را انتخاب کنید. این عنوان بعدا در بالای صفحه‌ی شما به نمایش در می‌آید. در قسمت آدرس فروشگاه، اسم مورد نظرتان را وارد کنید. در این‌جا فقط مجاز به استفاده از حروف انگلیسی، اعداد و خط تیره هستید. اسمی که در قسمت «آدرس فروشگاه» وارد می‌کنید برای ساختن آدرس اینترنتی شما استفاده می‌شود.

فروشگاه شما آماده است. می‌توانید آن‌طور که مایل هستید به آماده سازی فروشگاه بپردازید و مدیریت کنید.

 

ساخت فروشگاه اینترنتی زمان‌بر و پر هزینه هست. ما پیچیدگی، زمان و هزینه  طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی را برای شما حل کرده‌ایم تا فقط به کسب و کارتان برسید، استفاده از هونریا ساده، ارزان، و سریع است. یک سرویس امن و ساده برای طراحی یک فروشگاه زیبا در خور کسب و کار شما!

با فروشگاه ساز هونریا شما نگرانی:
۱. مدیریت کاربران و سفارش ها
۲. مدیریت هاست و دامنه
۳. درگاه بانکی

در صورتیکه کد اقتصادی یا شرکت ثبت شده ندارید میتوانید از درگاه های واسط برای فروش آنلاین استفاده کنید، ما به شما درگاه پرداخت زیرین پال را پیشنهاد می کنیم.

برای دریافت درگاه اینترنتی برای فروشگاه خود در هونریا مراحل زیر را طی کنید:
۱- به وبسایت زرین‌پال مراجعه کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.
۲- پس از تکمیل فرم و تایید هویت از طریق تاییدیه ایمیل٬ وارد پلن خود بشوید و از بالای صفحه بر روی ارتقا به سطح نقره ای کلیک کنید.
۳- فرم و اطلاعات خواسته شما را تکمیل و ارسال کنید.
۴- پس از تایید به شما یک مرچنت کد ۳۲ رقمی تعلق میگیرد. حالا وارد پنل مدیریت خود در هونریا بشوید.
۵- به بخش مدیریت فروشگاه بروید٬ روی قسمت ویرایش حساب بانکی کلیک کنید. حالا مرچنت کد را در کادر وارد کنید و ذخیره کنید.
۶- مرچنت کد را از طریق داشبورد نیز میتوانید وارد کنید