قوانین و شرایط استفاده از سرویس

ثبت نام شما کاربران محترم در سایت و استفاده از خدمات ارائه شده، به منزله آگاهی شما عزیزان از قوانین سایت و پذیرفتن شرایط و قوانین و ملزم دانستن خود به اجرای این قوانین می باشد. لذا از شما کاربر گرامی درخواست می گردد موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات هونریا به دقت مطالعه فرمایید.

همچنین کلیه اصول و رویه های هونریا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و همواره مجاز است که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت (تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین) اقدام نماید و تغییرات از طریق همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

 1. کاربران برای خرید و ایجاد فروشگاه اینترنتی باید دارای سن قانونی 18 سال تمام باشند. هنگامی که از خدمات ارائه شده در سایت هونریا استفاده می کنید و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنید، متعد می باشید که اطلاعات هویتی کاربرانی که به وب سایت شما مراجعه و از سایت شما خرید اینترنتی می کنند را محفوظ نگاه دارید.
 2. تصاویر و مطالبی را که در وب سایت مربوط به فروشگاه اینترنتی خود بارگذاری می کنید، به صورت مداوم مورد بررسی و نظارت همکاران ما قرار خواهد گرفت و کاربران حق بارگذاری مطلب یا تصویری خلاف ضوابط و قوانین رایج کشوری ندارند.
 3. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، هونریا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال خواهد کرد که در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
 4. در صورت استفاده از هر یک از خدمات هونریا، کاربران مسئول حفظ و نگهداری محرمانه حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هایی بجز آدرس سایت هونریا مسئولیت و عواقب از دست رفتن و یا سرقت اطلاعات با کاربر مورد نظر میباشد. همچنین کاربر متعهد می شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نماید.
 5. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.hooneria.com است و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
 6. در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد،‌‌ هونریا می‌تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند
 7. آدرس  ایمیل و تلفن‌هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می‌کند، به منزله ی  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد و در صورت تغییر تلفن یا آدرس، کاربران موظف به بروز رسانی پروفایل خود می باشند.
 8. چنانچه هر یک از کاربران پیش از اتمام مدت قرارداد (ماهانه، سالیانه و ....... ) ، قادر به ادامه همکاری با سایت هونریا نباشند، هزینه پرداخت شده بابت ارائه خدمات در طول این مدت و یا باقیمانده پرداختی وی به سایت، به شخص مذبور عودت داده نخواهد شد. و حساب کاربر مورد نظر غیرفعال می شود اما از پایگاه داده های سایت خارج نمی شود.
 9. کاربران گرامی می بایست اقدام به فروش کالایی در سایت نمایند، که برای فروش آن کالا، ممنوعیت قانونی وجود نداشته باشد.
 10. مشخصات، کیفیت، قیمت، آمار محصولات و همچنین شرایط فروش و ارسال کالا یا خدماتی که صاحبان فروشگاه اینترنتی در سایت خود اعلام می کنند بر عهده خود فروشنده کالا می باشد.
 11. هونریا هیچگونه مسئولیتی نسبت به تعهدات فروشندگان ندارد.
 12. فروشندگان موظفند پس از فروش کالای خود نسبت به ارسال آن به خریدار اقدام نمایند.